İKİZLER BURCU GENEL BURÇ ÖZELLİKLERİ (21 Mayıs - 20 Haziran)

19 Nisan 2015 Pazar


Genel Özellikleri : İkizler kadar ilginç ve karmaşık bir burç yoktur. Çünkü bu burcun insanları genelde çift karakterlidirler. Ruh halleri sürekli değişkenlik gösterir. Birçok konuya yatkınlıkları vardır. Birden fazla konuya ilgi duyarlar. Çok yetenekli ve zekidirler. Bir çok işin üstesinden gelebilirler. Oldukça gelişmiş bir hayalgüçleri vardır. Değişiklikleri çok severler. Aynı ortamlar, aynı yüzler onları çok sıkar. İlgileri çabuk dağılır. Pratik bir zekaya sahiptirler . Bulundukları ortamlarda kısa zamanda dikkat çekerler ve çok sevilirler.

İkizler Burcu Kadını : Bu burcun kadınının en belirgin özelliği kararsızlıktır. Bu onlar için hem avantaj hem de dezavantajdır. Çok hassas ve çok zekidirler. Çok çabuk kırılırlar. Çevrelerindeki insanları , özellikle sevenlerini çok kırarlar. Aile kurma konusunda pek yetenekli değildirler. Karasız ve sıkılgan yapıları yüzünden kolay kolay yuva kuramazlar. Lükse ve konfora düşkündürler. İkizler burcu kadını ile anlaşmak ve onun ilgisini çekmek, herşeyden evvel bu ilgiyi devam ettirebilmek gerçekten çok zordur.

İkizler Burcu Erkeği : İkizler burcunda doğan erkekler genelde parlak zekalı, sebatsız, değişken ve esnek kişilerdir. Çoğu sanat meraklısı ve uçarıdır. Bu burcun erkekleri genelde aile kuramazlar. İyi bir koca olmazlar. Sevgililerinden de çabuk sıkılırlar. Sürekli arayış içerisindedirler. İkizler burcu erkekleri bir çocuğun çekiciliğine sahiptirler. Sevgililerinden kendilerine bir çocuk gibi davranmasını isterler ve bunu beklerler. Çok sosyaldirler ve eğlenceye çok düşkündürler.