OĞLAK BURCU GÜNLÜK FALI 23 AĞUSTOS 2014 CUMARTESİ

23 Ağustos 2014 Cumartesi


Artık sebatkarlıklarınızın meyvelerini toplayacağınız bir dönemin içine giriyorsunuz. Aylardır yoğun bir tempo içinde çalışmanız, dostlarınızla aranızdaki ilişkileri soğutsa da bu hafta sonundan itibaren eski neşenize kavuşup sosyal faaliyetlerinizi hızlandıracaksınız. Bu hafta sonu akrabalık ilişkilerinde de hızlanma görülüyor. Ziyaretçi akınına uğrayabilirsiniz. Güler yüzlü oluşunuzu, cömert ve ikram sahibi biri olmanızı seviyorlar. Fakat sık sık yalnız kalma isteğiniz daha ağır basıyor.

Aşk Yaşamı: Geçmişte yaşadığınız bir aşk ilişkisi sizde derin izler bırakmış. Ama bunun maliyetini neden bütün insanlara çıkarıp kendinizi herkesten soyutluyorsunuz ki? Kalbinizi aşka bu kadar kapatarak kendinize büyük haksızlıklar yapıyorsunuz.

İş Yaşamı: Kendinizi bu kadar işinize kaptırmanız size maddi yönden büyük kazançlar getiriyor fakat çevrenizden de gittikçe soyutlanmanıza neden oluyor. Başarınızı takdir edip sizden yeni projeler bekliyorlar. Sizin beklentilerinizi karşılayan bir teklif alabilirsiniz.

Para Durumu: Bazen paranın gücünü sadece kendiniz için kullanmak istiyorsunuz. Yakınlarınızın da size ihtiyacı olabileceği gerçeğini göz ardı etmeyin. Yeni bir ortaklık başlangıcı olabilir.

Dikkat: Son zamanlarda fazlaca uykusuz kalmaya başladınız. Kendi yorgunluğunuz yüzünden arkadaşlarınızı kırmayın.